Recent Posts

O mnieSwoją przygodę z fotografią zacząłem już jako dzieciak, biegając z aparatem wszędzie i robiąc zdjęcia dosłownie wszystkiemu. Potem trochę urosłem i doskonaląc warsztat, pracując na coraz bardziej profesjonalnym sprzęcie, dalej robiłem to samo. Tak zrodziła się moja miłość do reportażu. Oczywiście były też pejzaże i makra kwiatków, jak w portfolio każdego początkującego fotografa. Było też parę nagród, mniej lub bardziej istotnych, żadne tam Grand Press Foto – na to przyjdzie jeszcze czas.

Kiedy zdecydowałem, że moja fotograficzna pasja stanie się sposobem na życie? Kiedy arsenał środków i możliwości jakie daje, zaczął mnie zupełnie pochłaniać. Początkowo próbowałem się określić, pójść w jednym wyznaczonym kierunku. Zaczynałem jako fotograf ślubny. Nie ukrywam, że uwiecznianie czyjegoś najważniejszego momentu w życiu, to bardzo odpowiedzialne zadanie. I niesamowita przyjemność z uchwycenia chwili, która nigdy się nie powtórzy, w sposób piękny i unikatowy. Podobne środki wykorzystuje podczas sesji pozowanych, kreując rzeczywistość tak aby zachowała maksimum naturalności oraz by klient mógł czuć się swobodnie.

 Zajmuje się również fotografią artystyczną, tworząc z otaczającej mnie rzeczywistości przeróżne abstrakcje, uwielbiam wykonywać reportaże muzyczne, reportażę z koncertów, festiwali i wydarzeń społeczno – kulturalnych. Ostatnio fascynuję się fotografią reklamową. Jak się okazuje martwa natura może zyskać alternatywne życie, dzięki odpowiednim umiejętnością fotografa. W każdej z tych dziedzin fotografii co chwilę odnajduję się na nowo, poszerzając swoje zdolności i kąt spojrzenia (dosłownie). W tej chwili pracuję na pełnoklatkowym Canonie, najwyższej klasy obiektywach i profesjonalnym oświetleniu. Narzędzia pracy komponuję tak by dobrze służyły mi w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Ilość sprzętu i możliwości jakie daje powiększa się w zastraszającym tempie, bo niestety nawet osiągając efekt idealny, zawsze okazuje się, że może być jeszcze lepiej. Zapraszam do współpracy!.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Need an Invite?

Want to attend the wedding event? Be our guest, give us a message.

Nazwa E-mail * Wiadomość *

Our Location